ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

دوره تندخوانی

خواندن کتاب برای همه تقریباً کاری خسته‌کننده و خواب‌آور است . و احتمالاً شما هم با این مشکل روبرو هستید که زمانی مطلبی را مطالعه می‌کنید به‌سرعت شروع به فراموش کردن آن می‌کنید .

در دوره تندخوانی روش‌های مطالعاتی برسی خواهد شد که با به‌کارگیری آن در مطالعه به‌سرعت بیشتری مطالعه کنید این در حالی است که درک مطلب شما نیز به‌مراتب بالاتر خواهد رفت .

حال این موضوع را در نظر بگیرید که بتوانید در هفته یک کتاب  مطالعه کنید آن‌هم بامطالعه روزی نیم ساعت از آن کتاب  .

کتاب دروازه ایست به‌سوی دنیایی زیباتر و رنگی‌تر

تندخوانی یک مهارت نیست دروازه ای است به سوی دنیایی جدید

اگر به دنبال  روش صحیح مطالعه هستید حتماً دوره تندخوانی ما را تهیه و از آن استفاده کنید

تندخوانی چیست ؟

به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌های مطالعاتی که درنهایت باعث می‌شود شما با سرعت بیشتر و درک مطلب بیشتر مطالعه کنید  تا زمان بیشتری را  برای خودتان بخرید و به‌جایی اینکه مطالعه برای شما کاری خسته‌کننده  و خواب‌آور شود با تنها انجام چند تکنیک و چند تمرین ، و یادگیری یک سری اصول( خواندن کتاب )برای شما مثل دیدن یک  فیلم  یا بازی تفریح روزانه خواهد شد و با تمام وجود لحظه‌شماری می‌کنید  برای خواندن ادامه‌ی مطلبی که شروع کردید.

http://mohsenemohammadi.comمشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: مطالعه ,تندخوانی ,دوره ,می‌کنید ,خواندن ,کتاب ,دوره تندخوانی ,مطالعه کنید ,روش‌های مطالعاتی ,کتاب برای ,خواندن کتاب
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای
سقف من آرامش است happynewmusic2.parsablog.com Christopher ( گروه ریاضی بهارستان 1 ( ریاضی پویا Kirk تابلو سازي ، تابلو چلنيوم ، ساخت تابلو تبليغاتي ، تابلو مغازه پایگاه خبری توریستی دو دوست برای همیشه باربري تهران